Yabancı Diller Yüksekokulu

​Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü
Dr. Öğretim Üyesi​​ Merve SELÇUK
Dr. Öğretim Üyesi​​ Merve SELÇUK
merve.selcuk​@altinbas.edu.tr

Müdürün Mesajı

Evrensel bilime değer katan bir üniversite vizyonu ile Altınbaş Üniversitesi, gelişen dünyaya nitelikli, yenilikçi ve özgün katkılar sağlayacak öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerimizin evrensel bilgiye ulaşabilmeleri, bu bilgiyi kullanabilmeleri, iletişimi sağlayabilmeleri ve mesleklerini uluslararası arenada icra edebilmeleri için yabancı dil eğitimi büyük önem taşımaktadır.

Yabancı Diller Yüksekokulu olarak nitelikli bir İngilizce, Almanca ve Türkçe eğitimi sunan hazırlık programlarımızın ve bölümlerde verdiğimiz akademik İngilizce derslerinin yanı sıra, üniversite vizyonumuz doğrultusunda, öğrencilerimize ikinci, isteğe bağlı üçüncü yabancı dil öğrenme imkanları sunmaktayız. 

Dinamik, donanımlı ve iletişime açık kadrosu ile Yabancı Diller Yüksekokulu, yabancı dil eğitiminin yanında, eleştirel, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerileri yüksek, sürekli gelişimi ilke edinmiş öğrenciler yetiştirmeyi hedef edinmiştir.

Hedeflerimiz doğrultusunda beraber yol alacağımız öğrencilerimizi gerek üniversite ve sonrası akademik yaşamlarında gerekse profesyonel yaşamlarında destekliyor ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 

Dr.Merve SELÇUK
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü