​​​​Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi

Altınbaş Üniversitesi Diş Hastanesi

1 Ekim 2016 tarihinde faaliyete geçen Altınbaş Üniversitesi Diş Hastanesi ISO 9001-2015 belgesine sahiptir ve SGK ile anlaşması bulunmaktadır. 5000 m2lik bir alanda kurulu olan hastanemiz, güler yüzlü personeli, hasta konforunu en üst düzeyde tutan, çevre dostu tasarım ve alt yapısı ile iyileştiren hastane modeli sunmaktadır.

Hasta merkezli, kişiye özel ve kanıta dayalı diş hekimliği hizmeti sunan hastanemizde, hastalarımızın ilk muayene sonrasında belirlenen tedavi planı, ilgili Anabilim Dallarında hizmet veren Uzman Diş Hekimleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Hasta sağlığı, hakları ve memnuniyeti tüm önceliklerimizi oluşturmaktadır. Hastalarımızın tedavi bilgileri, üst düzey güvenlikle arşivlenmekte, böylelikle hastalarımızın tüm tedavilerini ve gelişimlerini çok yakından takip edilebilmektedir.

Hastanemizde dijital görüntüleme sistemlerinin yanı sıra, hasta dostu 3 genel anestezi ameliyathanesi ve modern son teknoloji merkezi sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır. Uygun vakalarda ağız içi mikroskopla tedavi olanağı, ağrısız ve kanamasız lazer destekli dişeti tedavileri yapılmaktadır. Hasta merkezli kişiye özel ve kanıta dayalı diş hekimliği hizmeti sunan hastanemizde engelli hastalar için tasarlanmış tedavi üniteleri bulunmaktadır. Çocuk hastalar için mevcut oyun odaları gerek çocuklu hastaların tedavi işlemlerini desteklemekte gerekse çocuk hastaları sıra dışı bir deneyime davet etmektedir.

Hastanemizde çalışan tüm personelimiz, tecrübe, bilgi birikimi ve eğitimine göre seçilmiştir. Tüm çalışan Diş Hekimlerimize ve personelimize, gelişen teknoloji ve yenilikler doğrultusunda eğitimler planlanmakta, Hasta Sağlığı ve Memnuniyeti kadar Çalışan Sağlığı ve Memnuniyetine de özen gösterilmektedir.

Sıklıkla gerçekleştirdiğimiz toplum ağız ve diş sağlığı taramaları ile özelikle parçası olduğumuz genç toplumumuzun ağız ve diş sağlığı gelişiminde sosyal sorumluluk görevlerimizi de yerine getirmeye çabalamaktayız.

Merkezi bir konumda olan hastanemizde otopark hizmeti bulunmaktadır. Tüm bu yönleriyle Diş Hastanemiz ülkemizde sunulan ağız diş sağlığı hizmetlerini en üst standartta vermeyi ve toplumumuzun ağız diş sağlığı bilincini geliştirmeyi hedeflemektedir.​

Diş Hastanesi Web Adresimiz: altinbasdis.com

Merkez Müdürü: Prof. Dr. Burçin BÜYÜKÜNALDI​​