Sürekli Eğitim Merkezi (SEM)

Hakkımızda

Sürekli Eğitim Merkezimiz yaşam boyu öğrenmenin günümüzde ne kadar önemli ve gerekli olduğunu anlayan ve kariyer planlaması yapan tüm bireyler için eğitim programları düzenlemektedir. Bu programlara her seviyede öğrencinin yanı sıra, bireyler ve kamu ve özel sektör çalışanları ilgi duymaktadır. Tercih ettikleri ve ihtiyaç duydukları alanlarda kurs, seminer ve eğitim programlarımıza katılan bu kişiler mevcut yetkinlikleri ilerletmekte ve sertifika almaktadır. 
Faaliyetlerimiz ön lisans, lisans ve lisansüstü öğretim programlarının dışında olup, eğitmenlerimiz hem üniversitemizin değerli akademik  kadrosundan  hem de alanında uzman sektör profesyonellerinden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz tasarlanırken teorik bilgiyle pratik bilgi birleştirilerek, bireylerin iş ve kişisel yaşamlarına katkı sağlayacak bilgilere ulaşması amaçlanır.

Katılımcılarımız ilgi duydukları, merak ettikleri ve yetkinliklerini ilerletmek istedikleri konulardaki programlarımızla ilgili bizlerle iletişime geçebilir, programlarımıza katılarak sertifika almaya hak kazanabilirler. Yeni mezunlarımız iş hayatına girerken diplomalarına ek olarak  sertifikalarını da özgeçmişlerine ekleyip, içinde bulunduğumuz keskin rekabet ortamında bir adım öne çıkabilir, farklı sektörlerde çalışan katılımcılarımız ise mevcut yekinliklerini arttırak, kendilerine değişik fırsatlar yaratabilirler. ​