Bahar Şenliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Altınbaş Üniversitesi Bahar Şenliği, eğlenceli oyunlar, turnuvalar ve birbirinden iddialı performans gösterileriyle adı gibi bahar atmosferinde geçti, ardında güzel anılar bıraktı.

Üniversitemiz Mahmutbey yerleşkesi,19 Mayıs öncesi düzenlenen Gençlik Haftası’nda 2 gün boyunca Bahar Şenliği’ne ev sahipliği yaptı.

Eğlenceli oyunlar ve turnuvalarla başlayan ilk gün öğrenciler sürpriz hediyelerin sahibi oldu. Alem FM’in canlı yayınladığı şenlikte RD Sunucusu Serdar Gökalp, öğrencilerle özel söyleşiler yaparak, keyifli anlar yaşattı.

1 yıl boyunca yaptıkları etkinliklerle başarılı çalışmalar gerçekleştiren öğrenci ve spor kulübü üyesi öğrencilerimize Öğrenci Dekanlığı tarafından plaketleri takdim edilirken, Tiyatro Kulübü de sahneledikleri oyunla göz doldurdu.

İlk gün, müzik kulüplerinin performanslarının ardından sahne alan Fatma Turgut, şarkılarıyla öğrencileri coşturdu ve finaller öncesi motivasyon kaynağı oldu.

Bahar Şenliği’nin ikinci gün ise farklı kültürlerden gelerek Altınbaş Üniversitesi çatısı altında eğitim alan uluslararası öğrencilerin etkinlikleri öne çıktı. Ülke tanıtımlarının gerçekleştirildiği International Day’de, öğrencilerimiz ülkelerinin yerel lezzetlerinin sergilendiği stantlarda birbirlerini ağırladılar ve kültürlerini birbirlerine tanıtma fırsatı yakaladılar.